V košíku nemáte žádné zboží.

Produkty

Způsoby dopravy a platby:

Osobní odběr:

Při osobním odběru je nutné vyčkat potvrzení pracovníka odbytu ELVIA, spol. s r.o., že je vaše objednávka připravena k vyzvednutí!

Poštou

Spediční službou

Zboží je zasíláno spediční společností Top Trans. Dopravu hradí příjemce.

Záruční lhůta

Záruční lhůta začíná platit dnem prodeje a je Zákonem stanovena na 2 roky. Záruční a pozáruční servis je zajištěn našem servisním středisku www.elvia.cz/servis

Ceny

Ceny uvedené v ceníku mohou podléhat změnám i bez předchozího ohlášení. Dodavatel si vyhrazuje právo změny cen v návaznosti na změny cen výrobců nebo v důsledku změny kurzu Kč/EUR. Platná cena zboží je vždy uvedena v Potvrzení objednávky

Ochrana osobních údajů:

Získaná osobní data od našich zákazníků jsou uchovávána v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů.

Společnost ELVIA, spol. s r.o. je registrovaným správcem osobních údajů, čímž je vázána a zároveň certifikována údaje získané od zákazníků užívat výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytovat je třetím osobám.

Při vyřizování zásilek zasílaných poštou, či spediční službou jsou uváděny pouze údaje zaručující bezproblémové doručení.

Těmito údaji se rozumí:

Bez výslovného souhlasu nakládá společnost ELVIA, spol. s r.o. s osobními údaji zákazníků pouze a výhradně v rozsahu, který je stanoven zákonem o ochraně osobních údajů, zejména v § 5 odst. 2 písm. b) a v § 5 odst. 6.

Osobní data našich zákazníků jsou uložena v neveřejném sektoru našeho serveru a jsou zabezpečena proti zneužití. Tato data nejsou zneužitelná, ani poskytovaná třetím osobám.